IŠNUOMOJAMOS PREKYBINĖS PATALPOS TINKAMOS ĮRENGTI IR KAVINĘ, Nuoma

Raktažodžiai: ir, išnuomojamos, kavinę, patalpos, prekybinės, tinkamos, įrengti,
IŠNUOMOJAMOS PREKYBINĖS PATALPOS TINKAMOS ĮRENGTI IR KAVINĘ, BARĄ! PAGRINDINIAI PATALPŲ PRIVALUMAI: - ATSKIRAS PASTATAS; - GALIMYBĖ PREKIAUTI ALKOHOLIU; - BUVUSI MAISTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ; - GERAI MATOMOS; VIETA. Patalpos yra šalia gatvės, aplinkui daugiabučiai namai. Netoliese yra biblioteka, drabužių parduotuvė, pilstomo alaus bakalėja. Sankryža gana judri. SUSISIEKIMAS. Netoliese yra viešojo transporto stotelė. Dažnai kursuoja kelių maršrutų autobusai. AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS. Automobiliai parkuojami šalia pastato. PASKIRTYS. Patalpos tinkamos prekybai, paslaugoms teikti, administracinei veiklai, biurui., gali būti įrengta ir maitinimo įstaiga, yra galimybė prekiauti alkoholiu ir visą parą. KOMUNIKACIJOS. Į patalpas atvestos interneto, telefono linijos, signalizacija. IŠPLANAVIMAS. Tai visiškai atskiras pastatas, pagrindiniai langai orientuoti į gatvę. Patalpas sudaro prekybinė salė , sandėlys ir pagalbinės patalpos. ĮRENGIMAS. Patalpos yra tvarkingos, reikalingas kosmetinis remontas. MOKESČIAI. Nuomos kaina GPM NTM komunaliniai mokesčiai. DĖMESIO. Nuomojantis šias ar bet kurias kitas mūsų įmonės siūlomas patalpas papildomi mokesčiai NĖRA TAIKOMI ! DAUGIAU PANAŠIŲ PATALPŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – www.akorus.lt Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Parduodamos patalpos - įrengti ofisai Nuoma

Raktažodžiai: -, parduodamos, ofisai, patalpos, įrengti,
Klaipėdos centre parduodamos komercinės patalpos - įrengti ofisai. Bendras plotas 106 kv.m. Patalpose atliktas pilnas remontas. Parduodama su ofisiniais baldais. Patalpos pirmame aukšte, su atskiru įėjimu. Patalpos su šalia esančiu sklypu yra aptvertos, yra viena vieta automobiliui kiemo viduje, už automatiškai užveriamų vartų. Daugiau info www.r2k.lt (skelbimo nr 168)

Patalpas darželiui įrengti Nuoma

Raktažodžiai: patalpas, darželiui, įrengti,
Centras išnuomoja 250 kv.m. ikimokyklinio ugdymo įstaigai tinkančias patalpas (darželio 2 gr.) . Ateities g.44, Vilniuje (Fabijoniškių mikrorajonas) Informacija: tel. 8-5-2483291, 865472146; el.paštas: juozas.lasuc@gmail.com .
0 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas