Išsinuomosim komercines patalpas Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosim, komercines, patalpas,
Išsinuomosim komercines patalpas 80-120kv.m. Patalpos turi būti 1 aukšte.

Išsinuomosime komercines patalpas Kelmėje Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosime, kelmėje, komercines, patalpas,
Ieškome komercinių patalpų Kelmėje ilgalaikei nuomai, ne trumpiau kaip 5 metams. Reikalavimai komercinėms patalpoms: - Patalpų plotas – 1200-1700 kv.m. - Patalpos geros būklės, tinkamos pradėti veiklą iš karto. Už apleistas patalpas mokėsime mažiau, galime susitvarkyti ir patys. - Pageidautina kuo mažiau kabinetų patalpose; - Gerai matoma ir pasiekiama vieta mieste; - Nemaža automobilių parkavimo aikštelė prie pat pastato; - Patalpos pritaikytos prekybinei veiklai; Labai išimtinais atvejais svarstytumėme ir pirkimą- prioritetas Ilgalaikė NUOMA. Siūlyti įvairius variantus, tarpininkų prašau nesikreipti. Patalpų: adresą, planą, sklypo planą, nuomos kainą atsiųskite prašau į el. paštą: ieskauNTpirkti@yahoo.com Įdomūs visi variantai.

Išsinuomosime komercines patalpas Palangoje Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosime, palangoje, komercines, patalpas,
Ieškome komercinių patalpų Palangoje ilgalaikei nuomai, ne trumpiau kaip 5 metams. Reikalavimai komercinėms patalpoms: - Patalpų plotas – 1700-2400 kv.m. - Patalpos geros būklės, tinkamos pradėti veiklą iš karto. Už apleistas patalpas mokėsime mažiau, galime susitvarkyti ir patys. - Pageidautina kuo mažiau kabinetų patalpose; - Gerai matoma ir pasiekiama vieta mieste; - Nemaža automobilių parkavimo aikštelė prie pat pastato; - Patalpos pritaikytos prekybinei veiklai; Labai išimtinais atvejais svarstytumėme ir pirkimą- prioritetas Ilgalaikė NUOMA. Siūlyti įvairius variantus, tarpininkų prašau nesikreipti. Patalpų: adresą, planą, sklypo planą, nuomos kainą atsiųskite prašau į el. paštą: ieskauNTpirkti@yahoo.com Įdomūs visi variantai.

Išsinuomosime komercines patalpas Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosime, komercines, patalpas,
Ieškome komercinių patalpų Joniškyje ilgalaikei nuomai, ne trumpiau kaip 5 metams. Reikalavimai komercinėms patalpoms: - Patalpų plotas – 1700-2400 kv.m. - Patalpos geros būklės, tinkamos pradėti veiklą iš karto. Už apleistas patalpas mokėsime mažiau, galime susitvarkyti ir patys. - Pageidautina kuo mažiau kabinetų patalpose; - Gerai matoma ir pasiekiama vieta mieste; - Nemaža automobilių parkavimo aikštelė prie pat pastato; - Patalpos pritaikytos prekybinei veiklai; Labai išimtinais atvejais svarstytumėme ir pirkimą- prioritetas Ilgalaikė NUOMA. Siūlyti įvairius variantus, tarpininkų prašau nesikreipti. Patalpų: adresą, planą, sklypo planą, nuomos kainą atsiųskite prašau į el. paštą: ieskauNTpirkti@yahoo.com Įdomūs visi variantai.

IŠSINUOMOSIM / PIRKSIM LENTPJŪVĘ Nuoma

Raktažodžiai: /, išsinuomosim, lentpjūvę, pirksim,
Išsinuomosim arba pirksim veikiančią medžio apdirbimo įmonę (lentpjūvę). Džiovykla būtina. Siūlyti visoje Lietuvoje.Tel.: 8 659 95225

Išsinuomosime patalpas autoremontui nuo 300 2m Nuoma

Raktažodžiai: 2m, 300, išsinuomosime, autoremontui, nuo, patalpas,
Išsinuomosime šildomas patalpas autoremontui nuo 300 m2 Klaipėdos m. Siūlyti: (8-677) 2-50-07

Išsinuomosime biuro patalpas Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosime, biuro, patalpas,
Išsinuomosime patalpas biurui iki 25kv.m.Pageidautina su baldais arba pilnai įrengta.Domina tik ilgam laikui Vilniaus mieste.

Išsinuomosime biuro patalpas Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosime, biuro, patalpas,
Ilgam laikui išsinuomosime biuro patalpas su baldais.Gali būti įrengtas pilnai.Siūlyti įvairius varijantus iki 25kv.m

Išsinuomosime biurą su baldais Nuoma

Raktažodžiai: išsinuomosime, baldais, biurą, su,
Išsinuomosime biurą su baldais Vilniaus mieste.Domina ilgesniam laikui.Siūlyti įvairius varijantus.
0 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas