Patalpu nuoma J.Basanavičiaus g. Nuoma

Raktažodžiai: j.basanavičiaus, patalpu, g nuoma,
Nuomojamos patalpos autoresvisui, tinka ir sandeliavimui, prekybai, 1 aukstas, patogioje vietoje, miesto centre, J.Basanavičiaus g. 7. Patalpu aukstis 5 m, pakeliami vartai (4x5 m). Kaina 1600 Lt/mėn. , tel. 8 687 79821, 8 606 54944.

Patalpos autoservisui J.Basanavičiaus g. Nuoma

Raktažodžiai: j.basanavičiaus, patalpos, autoservisui, g.,
Išnuomojamas autoserviso patalpos J.Basanavičiaus g. 7, su įranga (2 keltuvai, ratų montavimo įranga, instrumentai) arbe be įrangos.

Erdvus kambarys biuro patalpose Centre J.Basanavičiaus g. Nuoma

Raktažodžiai: centre, erdvus, j.basanavičiaus, biuro, g kambarys, patalpose,
Išnuomojamas Centre šalia Senamieščio J.Basanavičiaus g. priešais Trakų g. strategiškai patogioje vietoje vienas didelis ,erdvus apvalus kambarys 26kv su visais butiniausiai naujais baldais( trys stalai su kedemis -3-4 darbo vietos) po remonto 5kambariu biuro patalpose,autonominis elektrinis šildymas ,labai saugu,rakinama laiptinė,įėijimas į pastatą iš Pylimo g.,langai išeina į Pylimo g.nuostabus Senamieščio vaizdas.Kaina 670lt su mokeščiais

Išnuomojamos 82 kv.m patalpos J.Basanavičiaus g. Nuoma

Raktažodžiai: 82, išnuomojamos, j.basanavičiaus, g kv.m, patalpos,
Išnuomojamos komercinės paskirties patalpos J.Basanavičiaus g. Naujamiestyje, Vilniuje. Bendras plotas 82 kv.m, atskiras įėjimas iš gatvės ir kiemo, elektrinis šildymas, vitrininiai langai. Paskirtis – prekybos. Šiuo metu šiose patalpose yra įsikūrusi kavinė - parduotuvė. Nuomos kaina su GPM.
0 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas