240kv.m. patalpos Prienuose Statybininku g Nuoma

Raktažodžiai: 240kv.m prienuose, statybininku, g, patalpos,
Išnuomojamos 240 kv.m. gamybinės - sandėliavimo patalpos esančios Statybininkų g. 4, Prienuose. Patalpose veikia kepykla. Patalpos šildomos centralizuotai. Nuomininkai ieškomi ilgesniam laikui. Yra galimybė atskirai išsinuomoti 100 kv.m. patalpas(apvesta raudonai plano nuotraukoje). Dalis patalpų apšildoma centralizuotai.

Komercinės patalpos Senamiestyje, Vilniuje Nuoma

Raktažodžiai: komercinės, senamiestyje, vilniuje, patalpos,
Įrengtos komercinės patalpos Senamiestyje. Patalpų paskirtis: maitinimui, (tinka prekybai, paslaugoms). Komercinės patalpos yra pirmame aukšte su atskiru įėjimo iš gatvės pusės ir dviem įėjimais iš kiemo pusės, keturiu aukštu senovinės statybos mūriniame name. Bendras patalpų plotas: 75 kv.m., iš jų salė: 31 kv.m., virtuvė: 20 kv.m., kabinetas: 8 kv.m., koridorius: 7 kv.m., WC ir pagalbinės patalpos: 9 kv.m. Komunikacijos: - Gamtinės dujos; - Miesto kanalizacija; - Miesto vandentiekis; - Elektros galingumas: 29 kW; - Autonominis šildymas kietu kuru arba elektra; - Priešgaisrinė/apsaugos signalizacija; - Ventiliacijos sistema. Papildoma informacija: Vitrininiai langai su stiklo paketu, seifo tipo durys, telefono ryšys, internetas, paaukštintos lubos, yra kaminas su galimybė įsirengti židinį, vidiniame kieme yra vietos klientų automobiliams parkuoti. Domina keitimas į vieno kambario būtą Vilniuje su priemoka.

Administr. patalpos (Nuoma) Nuoma

Raktažodžiai: nuoma , administr patalpos,
Išnuomojamos administracinės patalpos pačiame Alytaus miesto centre, Pulko gatvės trijų aukštų administraciniame pastate. Patalpos įrengtos, su baldais ir biuro technika, signalizacija, internetas. Nuomojama pirmame aukšte 30 kv.m., patalpa atskirta į dvi dalis, kaina 19 lt kv.m., trečiame aukšte apie 120 kv.m., bei atskiras kabinetas 15 kv.m., kaina 8 lt kv.m.. Kaina: 570Lt

Nuomojamos administracinės patalpos Kauno centre Nuoma

Raktažodžiai: kauno, nuomojamos, administracinės, centre, patalpos,
Išnuomojamos parduotuvės patalpos Kaune, Gedimino/K.Donelaičio g. sankryžoje, namo pirmajame aukšte. Langai išeina į sankryžą. Yra įrengtas atskiras įėjimas iš gatvės. Yra ir bendras įėjimas per bendrą namo laiptinę. Išnuomojamas bendras plotas 116 kv.m. Šildymas miesto centrinis. Patalpos tvarkingai naujai suremontuotos. Nuomos kaina - apie 20,00 Lt/1 kv.m.

Administr. patalpos (Nuoma) Nuoma

Raktažodžiai: nuoma , administr patalpos,
Išnuomojamos administracinės patalpos pačiame Alytaus miesto centre, Pulko gatvės trijų aukštų administraciniame pastate. Patalpos įrengtos, su baldais ir biuro technika, signalizacija, internetas. Nuomojama pirmame aukšte 30 kv.m., patalpa atskirta į dvi dalis, kaina 19 lt/kv.m., trečiame aukšte apie 120 kv.m., bei atskiras kabinetas 15 kv.m., kaina 8 lt/ kv.m.

Gamybinės patalpos Prienuose 100 kv.m. Nuoma

Raktažodžiai: 100, gamybinės, prienuose, kv.m patalpos,
Išnuomojamos 100 kv.m. gamybinės patalpos esančios Statybininkų g. 4, Prienuose. Patalpose veikia kepykla. Patalpos šildomos centralizuotai. Nuomininkai ieškomi ilgesniam laikui.

Išnuomojame gamybines patalpas Nuoma

Raktažodžiai: gamybinės sandėliavimo patalpos,
Išnuomojame gamybines patalpas Klaipėdoje anksčiau buvo minkštų ir korpusinių baldų cechas, siuvykla. Galime išnuomoti su įrengimais, staklėmis , siuvimo mašinomis. Yra ofisams skirtos patalpos, kompiuteriniai tinklai, telefonas, internetas, šildymas autonominis. Tinka ir sandėliavimui, galime išnuomoti dalimis.

Nuomojamos prekybinės patalpos Alytuje Nuoma

Raktažodžiai: patalpos alytuje,
Išnuomojame apie 200 kv. m. patalpas Alytaus mieste Naujoji g. 50. Tinka prekybai baldais, interjero detalėmis, čiužiniais, patalyne bei kita. Patogi vieta miesto centras. Taip pat išnuomotome apie 150 kv.m. patalpas kirpyklai kurios šiuo metu remontuojamos.

Patalpos(namas) Utenos raj. Siaudiniu k. Nuoma

Raktažodžiai: patalpos namas , siaudiniu, utenos, k raj.,
Parduodamos patalpos(namas) Utenos r. sav., Šiaudiniuose, Kaštonų g. (Buvusi visuomenine pirtis) Plytų mūras. Užstatytas plotas 187kv. m.

Gamybines sandeliavimo patalpos Vilniuje Nuoma

Raktažodžiai: gamybines, vilniuje, patalpos, sandeliavimo,
Išnuomojamos gamybinės sandeliavimo patalpos Vilniaus centre, šalia Lazdynu, Šiltnamių gt. Centrinio šildymo nėra, galimybė šildytis kietuoju kuru(malkomis) arba elektra. bendras plotas 78 kv. , kaina 7 pvm, komunaliniai mokesčiai. Patogus susisiekimas su visais mikrorajonais. Patalpos yra buvusių šiltnamių teritorijoje, suskirstytos į du kambarius.

Parduodamos 1000kv.m komercinės patalpos Klaipėdoje Nuoma

Raktažodžiai: 1000kv.m, klaipėdoje, parduodamos, komercinės, patalpos,
Parduodamos 1000kv.m komercinės patalpos Klaipėdoje. Patalpos labai geroje ir perspektyvioje vietoje. Nesenai renovuotos ir pilnai įrengtos. Yra projektas priestatui 180kv.m. Priklauso 30 arų žemės ir galimybė iš valstybės prisijungti dar 10 arų. Visos patalpos išnuomotos ir naudojamos. Smulkesnė informacija telefonu, tik rimtai susidomėjusiems. Parduoda savininkas. Su rimtu pirkėju, kaina derinama vietoje. Domina gyvenmas namas Klaipėdoje.

Išnuomojamos 300 kv.m. Kavinės – Restorano patalpos H. Manto Nuoma

Raktažodžiai: 300, h išnuomojamos, kavinės, manto, restorano, kv.m patalpos, –,
Išnuomojamos 300 kv.m. Kavinės – Restorano patalpos miesto centre H. Manto g. Antras aukštas, pilnai įrengtos patalpos, populiari vieta Klaipėdoje. Nuomos kaina 2 500 Lt/mėn. Plius 170 000 Lt., už įranga. Daugiau pasiūlymu telefonu 8 675 06638

Nuomojamas 1135 kv.m. angaras miesto centre Nuoma

Raktažodžiai: patalpos, nuoma, centre, kaunas,
Nuomojamas 1135 kv.m. angaras miesto centre *Galimybė papildomai išsinuomoti administracinių ar kitokio ploto gamybos/sandėliavimo patalpų šalia esančiuose pastatuose. *Geras privažiavimas iš Kaunakiemio g. sunkiajam transportui. *Visa teritorija yra uždara bei saugoma sargo. *Didelis vidinis teritorijos kiemas. *Yra buitinės patalpos, WC. *Dujinis šildymas. *Įrengimų matomų paskutinėjė nuotraukoje jau nėra.

100kv patalpos kavinei arba kepyklai Naujamiestyje Nuoma

Raktažodžiai: 100kv, naujamiestyje, arba, kavinei, kepyklai, patalpos,
Išnuomojame patalpos kavinei arba kepyklai su autonominiu pigiu šildymu( dujinys) ,Naujamiestyje Naugarduko g. /Vytenio g. šalia ,,Ardenos" . -Bendras patalpų plotas - 100 kv.m. - Aukštas 1 iš 4 - Patalpos tvarkingos, patogus išplanavimas: -4 7,20kv patalpa su baru,įrengta vedinimo ir kondicionavimo sistemos,pritaikyta kepimui -11kv kambarys buhalterijai , -patalpos įvairaus ploto pritaikytos gamybai,sandeliukas,dušas,vc. -Du atskiri įėjimai, galimas prekių iškrovimas iš pastato šoninės dalies ,signalizacija. - Labai pigus šildymas dujinė katelinė; . Patalpose grindys išklotos plytelėmis, sienos dažytos, yra įrengtas apšvietimas, dekoro elementai. Visose patalpose yra įrengtas vėdinimas bei kondicionavimas. Patalpose paliekami baro baldai Nuomos kaina 1800lt pvm,plius komunaliniai mokesciai(nebrangus) Parkavimas priešais patalpas VIETA: - Artimiausia viešojo susiekimo stotelė už 100 m;- Patogus susisiekimas su visais mikrorajonais;- Šalia biurai,aukštoji mokykla, parduotuvės ,,Ardena,,.,,Juodasis alksnis,,.autoservisa ,,Peugeot,,.

Išnuomojamos 300 kv.m. Kavinės – Restorano patalpos H. Manto Nuoma

Raktažodžiai: 300, h išnuomojamos, kavinės, manto, restorano, kv.m patalpos, –,
Išnuomojamos 300 kv.m. Kavinės – Restorano patalpos miesto centre H. Manto g. Antras aukštas, pilnai įrengtos patalpos, populiari vieta Klaipėdoje. Nuomos kaina 2 500 Lt/mėn. Plius 170 000 Lt., už įranga. Daugiau pasiūlymu telefonu 8 675 06638
 <<<   | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas