Nuomojamos gamybos/sandėliavimo patalpos centre Nuoma

Raktažodžiai: patalps, nuoma, centre, kaunas, gamybos/sandėliavimo,
Nuomojamos gamybos/sandėliavimo patalpos centre *Galimybė įsigyti administracinių ar kitokio ploto gamybos/sandėliavimo patalpų šalia esančiuose pastatuose. *Geras privažiavimas iš Kaunakiemio g. *Visa teritorija yra uždara bei saugoma sargo. *Patalpoms gali reikėti remonto, atsižvelgiant į nuomininkų poreikius. *Didelis vidinis teritorijos kiemas. *Auštos lubos.

Nuomojamos gamybos/sandėliavimo patalpos šalia Karaliaus Mindaugo pr. Nuoma

Raktažodžiai: patalps, nuoma, centre, kaunas, gamybos/sandėliavimo,
Nuomojamos gamybos/sandėliavimo patalpos šalia Karaliaus Mindaugo pr. *Galimybė įsigyti administracinių ar kitokio ploto gamybos/sandėliavimo patalpų šalia esančiuose pastatuose. *Geras privažiavimas iš Kaunakiemio g. ar Karaliaus Mindaugo pr. *Visa teritorija yra uždara bei saugoma sargo. *Patalpoms gali reikėti remonto, atsižvelgiant į nuomininkų poreikius. *Didelis vidinis teritorijos kiemas. *Aukštos lubos.

Administracinių patalpų nuoma miesto centre Nuoma

Raktažodžiai: patalps, nuoma, centre, kaunas,
Administracinių patalpų nuoma miesto centre * patalpos ir aplink ją esanti teritorija saugomos sargo bei yra įvesta signalizacija; * galimybė parkuoti automobilius iš gatvės pusės ir vidiniame kiemelyje; * galimybė išsinuomoti papildomai gamybos/sandėliavimo ar kitokio ploto administracinių patalpų šalia esančiuose pastatuose. * atskiras rakinamas įėjimas; * gera strateginė vieta ir privažiavimas; * visos komunikacijos. *patalpoms reikia kosmetinio remonto.

Gamybos/sandėliavimo patalpų nuoma miesto centre Nuoma

Raktažodžiai: patalps, nuoma, centre, kaunas,
Gamybos/sandėliavimo patalpų nuoma miesto centre Visa teritorija yra uždara bei saugoma sargo. Geras privažiavimas iš Kaunakiemio g. Patalpos tvarkingos. *Galimybė įsigyti administracinių ar kitokio ploto gamybos/sandėliavimo patalpų šalia esančiuose pastatuose.
0 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas