IŠNUOMOJAMOS PREKYBINĖS PATALPOS TINKAMOS ĮRENGTI IR KAVINĘ, Nuoma

Raktažodžiai: ir, išnuomojamos, kavinę, patalpos, prekybinės, tinkamos, įrengti,
IŠNUOMOJAMOS PREKYBINĖS PATALPOS TINKAMOS ĮRENGTI IR KAVINĘ, BARĄ! PAGRINDINIAI PATALPŲ PRIVALUMAI: - ATSKIRAS PASTATAS; - GALIMYBĖ PREKIAUTI ALKOHOLIU; - BUVUSI MAISTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ; - GERAI MATOMOS; VIETA. Patalpos yra šalia gatvės, aplinkui daugiabučiai namai. Netoliese yra biblioteka, drabužių parduotuvė, pilstomo alaus bakalėja. Sankryža gana judri. SUSISIEKIMAS. Netoliese yra viešojo transporto stotelė. Dažnai kursuoja kelių maršrutų autobusai. AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS. Automobiliai parkuojami šalia pastato. PASKIRTYS. Patalpos tinkamos prekybai, paslaugoms teikti, administracinei veiklai, biurui., gali būti įrengta ir maitinimo įstaiga, yra galimybė prekiauti alkoholiu ir visą parą. KOMUNIKACIJOS. Į patalpas atvestos interneto, telefono linijos, signalizacija. IŠPLANAVIMAS. Tai visiškai atskiras pastatas, pagrindiniai langai orientuoti į gatvę. Patalpas sudaro prekybinė salė , sandėlys ir pagalbinės patalpos. ĮRENGIMAS. Patalpos yra tvarkingos, reikalingas kosmetinis remontas. MOKESČIAI. Nuomos kaina GPM NTM komunaliniai mokesčiai. DĖMESIO. Nuomojantis šias ar bet kurias kitas mūsų įmonės siūlomas patalpas papildomi mokesčiai NĖRA TAIKOMI ! DAUGIAU PANAŠIŲ PATALPŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – www.akorus.lt Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

PARDUODAMOS PATALPOS TINKAMOS BIURUI AR PASLAUGOMS TEIKTI CE Nuoma

Raktažodžiai: ar, biurui, ce, parduodamos, paslaugoms, patalpos, teikti, tinkamos,
PARDUODAMOS PATALPOS TINKAMOS BIURUI AR PASLAUGOMS TEIKTI CENTRINĖJE MIESTO DALYJE! PAGRINDINIAI PATALPŲ PRIVALUMAI: - ATSKIRAS ĮĖJIMAS; - ITIN GERAS SUSISIEKIMAS; - GALIMYBĖ PERPLANUOTI; VIETA. Patalpos yra centrinėje miesto dalyje, visai šalia Senamiesčio. Visai šalia yra menų gimnazija, netoliese prekybos centras,bei keletas specializuotu parduotuvių. SUSISIEKIMAS. Šalia patalpų yra viešojo transport stotelė. Geras ir patogus susisiekimas su visomis miesto dalimis tiek nuosavu automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. PASTATAS. Pastatas yra dviejų aukštų su cokoliu. Visose cokolyje esanciose patalpose yra įsilūrusios paslaugas teikiančios ar prekyba užsiimančios įmonės. AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS. Automobiliai parkuojami šalia pastato esančioje aikštelėje. PASKIRTYS. Patalpos tinkamos administracinei veiklai, biurui, prekybai, paslaugoms teikti. šiuo metu patalpų paskirtis yra kūrybinės dirbtuvės. KOMUNIKACIJOS. Internetas, kabelinė, telefono linija, apsaugos sistema. IŠPLANAVIMAS. Patalpos yra cokoliniame aukšte. Šiuo metu yra suformuoti dvi atskiros patalpos,bei san mazgas. ĮRENGIMAS. Patalpos yra įrengtos kaip gyvenamosios patalpos- sienos dažytos, grindys išklotos laminuota danga. San. mazge grindys ir sienos išklotos plytelėmis. DAUGIAU PANAŠIŲ PATALPŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – www.akorus.lt Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

PARDUODAMOS PATALPOS YPAČ TINKAMOS VYKDYTI PREKYBĄ GERAI MAT Nuoma

Raktažodžiai: gerai, mat, parduodamos, patalpos, prekybą, tinkamos, vykdyti, ypač,
PARDUODAMOS PATALPOS YPAČ TINKAMOS VYKDYTI PREKYBĄ GERAI MATOMOJE VIETOJE! PAGRINDINIAI PATALPŲ PRIVALUMAI: - ATSKIRAS ĮĖJIMAS; - APLINKUI ĮSIKŪRUSIOS PREKYBINĖS PATALPOS ; - JUDRI VIETA; - GALIMYBĖ PERPLANUOTI; VIETA. Patalpos yra šalia judrios sankryžos, gerai matomoje vietoje. Aplinkui gausu tiek daugiabučių gyvenamųjų namų, tiek komercinių pastatų, parduotuvių. SUSISIEKIMAS. Šalia patalpų yra viešojo transport stotelė. Geras ir patogus susisiekimas su visomis miesto dalimis tiek nuosavu automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. PASTATAS. Pastatas senovinio tipo name, itin storomis sienomis. Šildymas elektrinis. Ateityje numatoma atnaujinti pastato fasadą. AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS. Prie namo yra erdvi automobilių parkavimo aikštelė, kurioje vietos savo automobiliams visados ras Jūsų klientai. PASKIRTYS. Administracinė, biurui, prekybai, paslaugoms teikti. KOMUNIKACIJOS. Internetas, kabelinė, telefono linija, apsaugos sistema. IŠPLANAVIMAS. Patalpas galima išplanuoti pagal individualius poreikius. ĮRENGIMAS. Patalpos yra įrengtos- sienos dažytosgrindys išklotos linoleumo danga. Yra įrengti du san. mazgai. DAUGIAU PANAŠIŲ PATALPŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE – www.akorus.lt Dėl detalesnės informacijos – visuomet prašome kreiptis!

Gamybinės sandėliavimui tinkamos patalpos Nuoma

Raktažodžiai: gamybinės, patalpos, sandėliavimui, tinkamos,
Sandėliavimui ar kitai ūkinei veiklai tinkamas atskiras pastatas, buvusios mechaninės dirbtuvės. Aukštos lubos, betoninės grindys, aukšti ir platūs garažiniai vartai, pro kuriuos galima įvažiuoti sunkvežimiu. Galingas elektros įvadas, vandentiekis, krosnis. Kaina sutartinė, galimi įvairūs variantai. Nuotraukų galiu atsiųsti el.paštu

Pirkciau patalpos tinkamos irengti autoservisa Nuoma

Raktažodžiai: pirkciau, autoservisa, irengti, patalpos, tinkamos,
100kv.m,aukstos lubos

Išnuomojamos patalpos Senamiestyje tinkamos paslaugų ar admi Nuoma

Raktažodžiai: išnuomojamos, senamiestyje, admi, ar, paslaugų, patalpos, tinkamos,
Išnuomojamos patalpos Senamiestyje tinkamos paslaugų ar administracinei veiklai, su galimybe ĮRENGTI PAGAL POREIKIUS. VIETA. Pačiame Vilniaus senamiestyje įsikūrusiose patalpose bet kurios veiklos vykdymas yra efektyvesnis, kadangi dideli žmonių srautai bei geras pasiekiamumas užtikrina puikias perspektyvas. Išvystyta infrastruktūra pagerins darbo kokybę. Netoliese yra bankų skyriai, raštinės reikmenų parduotuvės, knygynai, taip pat kavinės, prekybos centrai, įvairaus pobūdžio parduotuvės, bei kiti besivystančio verslo subjektai. Patogus privažiavimas, bei galimybė automobilius parkuoti namo kieme yra dar vienas didelis šių patalpų privalumas. PATALPOS. Patalpos yra antrame pastato aukšte, į kurį galima patekti pro arkoje esančias duris iš Vilniaus gatvės pusės. Šiose patalpose yra galimybė keisti išplanavimą pagal poreikį, Patalpos būtų įrengtos bei atliktas remontas pagal nuomininko pageidavimą. Šios patalpos bus šildomos itin ekonomišku būdu – dujomis. Langai nukreipti rytų bei vakarų kryptimis, todėl darbo metu bus šviesu ir šilta. MOKESČIAI. Į patalpų nuomos kainą yra įskaičiuotas NT mokestis, o GPM ir komunaliniai mokesčiai mokami atskirai. DAUGIAU PATALPŲ NUOMOS PASIŪLYMŲ VISADA RASITE APSILANKĘ MŪSŲ ĮMONĖS INTERNETINĖJE SVETAINĖJE – WWW.AKORUS.LT

Isnuomojamos komercines patalpos Naujamiestyje, tinkamos bi Nuoma

Raktažodžiai: isnuomojamos, naujamiestyje, bi, komercines, patalpos, tinkamos,
Isnuomojamos komercines patalpos prekybos centre, Naujamiestyje, bendras plotas 80kv.m, . Yra vandens ivadai.

Parduodamos patalpos Via Baltica kelyje tinkamos sandeliavimui Nuoma

Raktažodžiai: baltica, parduodamos, via, kelyje, patalpos, sandeliavimui, tinkamos,
Parduodamos patalpos Via Baltica kelyje tinkamos sandeliavimui Parduodamos patalpos tinkančios gamybai ir sandėliavimo veiklai. Bendras patalpų plotas 4468 kv.m. Strategiškai patogioje, puikiai matomoje vietoje, įvažiavimas iš „Via Baltica“ trasos.Pastatytas kompleksas tinkamas tiek gamybai – parduotoje pastatų komplekso dalyje įsikūręs duonos cehas, tiek sandėliavimui – lengvas privažiavimas, strategiškai patogi vieta, didelis sandėliavimo plotas. Pastatas yra aptvertoje teritorijoje, aplinka sutvarkyta, yra tvenkinys. Patalpose įrengta signalizacija.Žemės sklypas 3,49 ha priklauso nuosavybės teise (nuoma 99m.), paskirtis - kita; naudojimo būdas – komercinės paskirties objektų teritorijos.Komunikacijos: Visos komunikacijos, dujos, vanduo, buitinės nuotekos, lietaus nuotekos, elektra.Strategiškai patraukli bei perspektyvi vieta.
0 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas