Parduodamos restorano ir viešbučio patalpos Vytauto pr. 22, Centre, Kaune

Raktažodžiai: parduodamas verslas restoranas viešbutis kaunas centras vytauto prospektas,
Parduodamos restorano ir viešbučio patalpos Vytauto pr. 22, Centre, Kaune PAČIAME MIESTO CENTRE, VYTAUTO PR. PARDUODAMOS KAVINĖS IR VIEŠBUČIO PATALPOS Patalpos yra puikiai įrengtos, parduodamos su visa verslui reikalinga įranga. Kadangi patalpos yra miesto centre, čia visuomet yra nuolatinis žmonių srautas! Šalia yra atnaujinta autobusų stotis ir geležinkelio stotis, todėl potencialių klientų Jūsų verslui niekuomet netrūks! BENDRA INFORMACIJA Kaina: 420 000 eur Bendras plotas: 300 kv.m Adresas: Vytauto pr. 22, Kaunas Aukštas: nuo 1 iki 3 Statybos metai: 1880 m. PATALPŲ IŠPLANAVIMAS: Rūsyje yra įrengta moderni kavinės virtuvė Pirmame aukšte yra kavinės salė ir baras Antrame ir trečiame aukštuose yra įrengtas 4 kambarių viešbutis (kiekviename aukšte po du kambarius) Trečias aukštas yra mansardinis, jame įrengti kambariai atrodo išskirtinai, o šlaitinis stogas bei stoglangiai suteikia kambariams jaukumo Įrengti atskiri įėjimai į viešbutį ir kavinę, todėl viešbučio ir kavinės svečiai netrikdys vieni kitų ramybės Vidiniame kiemelyje yra įrengta terasa, kurioje kavinės svečiai šiltuoju metų laiku galės mėgautis grynu oru ir jaukia aplinka PATALPŲ PRIVALUMAI Patalpos yra miesto centre, naujai sutvarkytame Vytauto prospekte Tai istorinis, vienas iš seniausių pastatų šioje miesto dalyje Pastatas visiškai renovuotas 2014 m. labai kokybiškomis medžiagomis su dizainerio ir architekto pagalba Rekonstrukcijos metu išlaikytos unikalios pastato išorės ir vidaus detalės Įrengti atskiri įėjimai į viešbutį ir kavinę Patalpos parduodamos su visais baldais ir virtuvės įranga Visiškai šalia yra autobusų ir geležinkelio stotys Miesto centrą supa nuolatinis žmonių srautas Vos 10 min kelio pėsčiomis iki istorinės Kauno Laisvės alėjos ir PPC Akropolis bei Žalgirio arenos Šalia yra senasis Vytauto parkas ir Nemuno sala Išvystyta dviračių takų infrastruktūra Puikus susisiekimas su kitais miesto rajonais NĖRA JOKIŲ AGENTŪROS MOKESČIŲ

Komercinei veiklai tinkantis namas Vytauto g. Prienai

Raktažodžiai: komercinei, prienai, vytauto, g namas, tinkantis, veiklai,
Parduodamas gyvenamasis namas pačiame miesto centre Vytauto gatvėje šalia PC "Maxima". Namas puikiai tinka komercinei veiklai. Bendras namo plotas 69,38 kv. m, namo būklė puiki, sudėti plastikiniai langai, įrengti patogumai, WC ir vonia bendroje patalpoje, sudėta nauja santechnika, hidroforas. Didžiulė 11,79 kv. m virtuvė, erdvūs kambariai : 12,83 kv. m, 16,73 kv. m, 14,20 kv. m ir 13,83 kv. m koridorius. Po virtuve yra 11 kv. m rūsys. Butas parduodamas su kai kuriais baldais. Namas apšildomas kietu kuru. Sklypo plotas 4a. Sklype yra daržas, šiltnamis, ūkinis pastatas bei garažas. Sklypas aptvertas tinkline tvora. Domina keitimas į dviejų kambarių butą Kaune, Dainavos mikrorajone su Jūsų priemoka.

4 kamb. Patalpos Centre Vytauto pr.

Raktažodžiai: 4, centre, patalpos, vytauto, kamb pr.,
Parduodamos komercinės paskirties patalpos Centre, 1/3 mūr. Bendras pl. 71 kv. m. Įėjimas iš gatvės , puiki vieta komercinei veiklai, didelis, erdvus vidinis kiemas, puikus parkingas.

Kmercinės pask. patalpos Centre Vytauto pr.

Raktažodžiai: centre, kmercinės, vytauto, pask patalpos, pr.,
Parduodamos komercinės paskirties patalpos Centre, 1/3 mūr. Bendras pl. 71 kv. m. Įėjimas iš gatvės , puiki vieta komercinei veiklai, didelis, erdvus vidinis kiemas, puikus parkingas.

Komercinės pask.patalpos Centras Vytauto pr

Raktažodžiai: centras, komercinės, vytauto, pask.patalpos, pr,
Parduodamos komercinės paskirties patalpos Centre, 1/3 mūr. Bendras pl. 71 kv. m. Įėjimas iš gatvės , puiki vieta komercinei veiklai.
0 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas