Parduodamas 50.55 arų pramoninės ir sandėliavimo paskirties

Raktažodžiai: 50.55, parduodamas, arų, ir, paskirties, pramoninės, sandėliavimo,
Parduodamas 50.55 arų pramoninės ir sandėliavimo paskirties sklypas Telšių raj. Gadunavo sen. Kalnėnų km. Su komunikacijos aro kaina 2500 Lt. Be komunikacijų aro kaina 1000 Lt.

Parduodamas 75.52 arų pramoninės ir sandėliavimo paskirties

Raktažodžiai: 75.52, parduodamas, arų, ir, paskirties, pramoninės, sandėliavimo,
Parduodamas 75.52 arų pramoninės ir sandėliavimo paskirties sklypas Telšių raj. Gadunavo sen. Kalnėnų km. Su komunikacijos aro kaina 2500 Lt. Be komunikacijų aro kaina 1000 Lt.

Parduodamas 144 arų pramoninės ir sandėliavimo paskirties sk

Raktažodžiai: 144, parduodamas, arų, ir, paskirties, pramoninės, sandėliavimo, sk,
Parduodamas 144 arų pramoninės ir sandėliavimo paskirties sklypas Telšių raj. Gadunavo sen. Kalnėnų km. Su komunikacijos aro kaina 2500 Lt. Be komunikacijų aro kaina 1000 Lt. Daugiau pasiūlymu rasite www.westcity.lt

Nuomojamos visiškai naujos biuro patalpos Mažeikių miesto ce Nuoma

Raktažodžiai: mažeikių, nuomojamos, biuro, ce, miesto, naujos, patalpos, visiškai,
Nuomojamos visiškai naujos biuro patalpos Mažeikių miesto centre. Patalpų plotas nuo 19m2 iki 150m2. Ptalpos pilnai įrengtos, su vedinimo, oro valymo bei kondicionavimo sistema. Patalpos valomos, saugomos, uždaras kiemas automobiliams. Galimybė dirbti bet kuriuo paros metu. Aukščiausios kokybės biurų nuoma, ideali vieta sėkmingam verslui. Nepriklausomai nuo Jūsų verslo, masto ar vietos, išsamūs mūsų sprendimai yra pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius, panaikinant nereikalingas pridėtines išlaidas. Padarykite savo įmonę konkurencingą, racionalią ir pelningą.NUOMKIS BIURĄ ŠIANDIEN IR SUTAUPYK 900Lt. NAUJAS PASIŪLYMAS: Biuro patalpos nuo 19m2. - 150m2. Biuro patalpos pačiame senamiesčio centre; Šiuolaikiškas aukščiausio lygio patalpas pritaikytas besikeičiančiam verslo poreikiui; Patogi vieta visiems Jūsų darbams atlikti; Galimybę nuomtis patalpas neribotam laikui; Galimybė naudotis greituoju internetu ir telekomunikacijomis; Dirbti patalpose 7 dienas per savaitę, neribotu laiku; Uždaras kiemas Jūsų automobiliui; Privati ir saugi darbo erdvė; Nuomotis patalpas už fiksuotą kainą nežiūrint į sąnaudas; Kasdieninis patalpų valymas. DĖMESIO nauja paslauga: Virtualus biuras. Registruokite savo įmonę mūsų pastato adresu Laisvės g. 14, Mažeikiai. Išvaizdus pastatas senamiesčio centre padės Jūsų įmonės sėkmei; Mes pasirūpinsime Jūsų paštu bei korespondencija, o Jūs galėsite visą savo dėmesį sutelkti į tiesioginį savo verslą; Savo pagrindinį verslą galėsite ir toliau vykdyti ankstesnėje vietoje; Visa tai Jūs galite turėti su minimaliais kaštais, sutaupykite jau dabar; Suteiksime patalpas Jums pasitarimams su verslo partneriais. Tel. 8 682 40191 www.laisves14.lt nuoroda http://www.resinvest.lt/index.php?lng=lit&action=listingview&listingID=49

IŠNUOMOJU KOMERCINES PATALPAS RIETAVE Nuoma

Raktažodžiai: išnuomoju, komercines, patalpas, rietave,
IŠNUOMOJU KOMERCINES PATALPAS RIETAVE. 70 KV/M, SILDYMAS KIETU KURU, PAGRINDINE GATVE 862628726

Plungėje išnuomojamos patalpos Nuoma

Raktažodžiai: plungėje, išnuomojamos, patalpos,
Plungės mieste išnuomojamos administracinės, komercinės bei kitai veiklai skirtos patalpos. Nuo 30 m2 iki 400 m2 ploto. Dėl išsamensės informacijos galite kreiptis Tel.nr.: 8-682 16050.

Plungėje išnuomojamos patalpos Nuoma

Raktažodžiai: plungėje, išnuomojamos, patalpos,
Plungės mieste išnuomojamos administracinės, komercinės bei kitai veiklai skirtos patalpos. Nuo 30 m2 iki 400 m2 ploto. Dėl išsamensės informacijos galite kreiptis Tel.nr.: 8-682 16050.

Parduodamos Rietavo mieste gamybinės patalpos- apie 700 kv.m

Raktažodžiai: 700, parduodamos, rietavo, apie, gamybinės, kv.m, mieste, patalpos-,
Parduodamos Rietavo mieste gamybinės patalpos- apie 700 kv.m. Daug įvairaiusių patalpų, tinka komercijai, sandeliavimui, gamybai ir garažams, servizui ir t. t. kaina -98000lt, galima derėtis, skambinkite jei domina , atsakysime į visus klausimus. Telf.:865251009

Isnuomuosiu patalpas iki 450 kv.m Nuoma

Raktažodžiai: 450, isnuomuosiu, iki, kv.m, patalpas,
Isnuomuosiu patalpas tinkancias autoservisui, sandeliavimui (aukstos lubos) ,kitai veiklai. Patalpu plotas iki 450kv.m, elektros galia iki 50kw. Adresas Plunge Salantu gatve.
 <<<   | 0 | 1 |   >>> 
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas